3S TEMİZLİK MAKİNA İMALAT

Hakkımızda

Profesyonel Dış Cephe Temizlik Makinaları

2009’da 3S Temizlik Makina İmalat adı altında başladığımız ve Türkiye’de çok az olan, başkent Ankara’da ise ilk olan vinç ve iskele kullanmadan dış cephe temizliği yapan firmamız Bu dış cephe temizliğini yurt dışından getirdiği bir makina marifetiyle yaparken 5 yıldan bu yana da bu makinayı Türkiye’de dış cephe temizlik makinası olarak üretmektedir.

  • Dış Cephe Temizlik Makinaları
  • Aparatlar
  • Uzatma Boruları
  • Fırçalar

3S TEMİZLİK MAKİNA İMALAT

BİNA DIŞ TEMİZLİĞİNDE YENİ TEKNOLOJİ YAĞMURDAN ETKİLENMEYEN VİNÇSİZ ASANSÖRSÜZ DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ VE MAKİNA SATIŞI

Dış Çephe Temizlik makinamızı kendimiz üretiyor ve siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti veriyoruz.

Bize Ulaşın

0312 425 94 90
0541 493 50 32

KLASİK DIŞ CEPHE TEMİZLİK NASIL YAPILIR ?
Klasik dış cephe,cam yıkama ve temizleme yöntemlerinde bir kişi vinç yada bina üzerine kurulu bir asansöre binerek beraberindeki deterjanlı kovanın içine bir peluş batırıp çıkarır ve camı yıkar. Ardından bir çekçek ile sıyırarak camı temizler.Bu temizleme ve yıkama yöntemi ile cam köşelerinde pislikler kalır ve çekçek izleri oluşur.Ayrıca camların ek yerleri çekçek ile sıyrılan kirli su ile dolar ve bu kirli su orada kurur. Sonra yağan yağmur ile birlikte camların ek yerlerinde biriken kurumuş kirler alt bölümdeki camlara doğru iner ve hiç temizlenmemiş gibi bir görüntü oluşturur. Ayrıca temizlemede kullanılan su kireç ve klor içerdeği için cam kompozit ve mermer ek yerlerinde kalan sulu köpüğün sonraki süreçte oksitlenmesine neden olur.bu yüzden uzun vadeli cam kompozit ve mermerin ömrü azalır daha da önemlisi kirli bir görüntü oluşturur.

SULU YIKAMA SİSTEMİ İLE DIŞ CEPHE VE CAM TEMİZLEME NASIL YAPILIR ? ?
Sulu yıkama sistemi ile binaların 7.katlarına kadar iskele merdiven vinç veya asansör kullanılmasına gerek kalmaz. Çok hafif ve sağlam borular sayesinde kullanımı kolay ve ulaşılması en zor bölgelere rahatlıkla ulaşır.Sulu yıkama sisteminin oynar başlıklı fırça sistemi sayesinde her bölüme rahatlıkla ulaşabilir. Yıkama yaparken sadece binanın camları değil çerçeveler cam etrafında bulunan kompazitler (alikobaltlar)mermerler derz araları ve bazı binalarda buluna güneşlik aralarıda yıkanabilir. Sulu yıkama sistemi sayesinde önce özel deterjan ile dış cephe komple yıkanır.Yıkamadan sonra Cihazın kullandığı özel sistem ile özel kimyasal çözelti ile durulama işlemi yapılır.Herhangi bir çekçek işlemi veya kurulamaya ihtiyaç kalmadan kendi kendine kurur.Bu özel kimyasal çözelti sayesinde cam,kompozit,ve mermer yüzeylerde bir parlaklık oluşur.bu yüzeyler daha geç tozlanır.ve kirlenir.Sulu yıkama sistemi ile yapılan periyodik temizleme işlemleri binanızın dış cephe ömrünü uzatır ve estetik görünümünü korur. 
BİNANIZIN DIŞ CEPHE GÖRÜNTÜSÜ SULU YIKAMA SİSTEMİ İLE TEMİZLENDİKTEN SONRA UZUN SÜRE DAHA PARLAK VE TEMİZ KALIR.